سیگنال خرید و فروش

جهت عضویت تو کانال سیگنال vip حتما فرم زیر را پر کن

سیگنال ارز دیجیتال

 

چرا باید عضو کانال سیگنال ارز دیجیتال بشیم ؟

قطعا برای همه ی ما پیش اومده که نمیدونستیم روی چه قیمتی خرید انجام بدیم . یا حتی زمانی که خریدمون را انجام داددیم و بعدش تو سود هم بودیم نمی دونستیم کجا بفروشیم و ترس از اینکه اگر بفروشیم ممکنه دوباره قیمت بالا تر بره و ما نتونیم حداکثر سود را کسب کنیم باعث شده که با ضرر کار را تموم کنیم . این مشکل تازه مال وقتیه که ما تو سود هستیم واگر بریم تو ضرر که دیگه نگم برات ….

ترس از ضرر

 

 

البته تو همه ی دنیا سرمایه گذار  های بزرگ خودشون نمی تونن تحلیل گر هم باشن و معمولا افرادی را دارن که براشون تحلیل می کنن و نقاط ورود و خروج را براشون مشخص میکنن . هرچند که همه ی کسایی که قصد فعالیت تو بازار های پر ریسک مثل سهام ،اررز دیجیتال و فارکس را دارند باید اندکی از تحلیل هم بدونن . ولی خوب قطعا نمی تونن مثل یک تیم حرفه ای تمام بازار را زیر نظر بگیرن و دائما پای چارت بشینن تا موقعیت های مناسب را از دست ندن . اینجاست که نیاز به تیم مشاوره حرفه ای احساس میشه باید گفت هزینه خرید سیگنال در برابر سود ترید بسیار ناچیز هست اما ضرورتی اجتناب ناپذیر . در صورتی که اگر بخواهی یک تیم مشاوره در کنار خودت داشته باشی هزینه بسیار بالاتری باید پرداخت کنی .

دوست خوبم ما اینجا اومدیم نتیجه ی کار تعدادی تحلیل گر حرفه ای را خدمت شما ارائه بدیم . تا بتونی با خیال راحت تر فعالیتت را تو بازار ارز دیجیتال انجام بدی البته درنظرداشته باش ما ادعایی نداریم که تمام سیگنالها مون 100% به سود منتهی میشه . اما درصد بالایی از سیگنالهامون به سود میرسه که  میتونه با تحلیل ادمهای عادی خیلی متفاوت باشه .

نکته مهم : دوست عزیز توی همه جای دنیا خرید سیگنال امری عادی و مرسوم هست چون هیچ سرمایه گذاری وقت نداره که دائم پای چارت بشینه و تحلیل درست انجام بده .

آیاداشتن سیگنال به تنهایی برای من سود میسازه ؟

monyمتاسفانه باید خدمتت بگم خیر . یکی از مواردی که به ما کمک میکنه که روی یک سیگنال خوب سود کافی ببریم و یا روی سیگنال ضعیف حداقل ضرر را داشته باشیم . اینه که مدیریت ریسک و سرمایه درست انجام بدیم و این همون حلقه مفقوده اکثر کانالهای سیگنال هست که گاها باعث میشه ما نتونیم حتی از سیگنالهای مثبت هم سود کافی ببریم و یا گاها دچار ضرر هم بشیم .

اماراه حل چیه ؟ چون خیلی از افراد تو بخش مدیریت ریسک ضعیف هستن . ما با ارائه یک پشتیبانی قوی و دقیق بهتون خواهیم گفت که در مورد سیگنالهای ما چطور باید مدیریت ریسک انجام بدید تا خدایی نکرده سودی را از دست ندید.

این سیگنالها به دردچه کسایی نمیخوره ؟

اگر به دنبال این هستی یکشبه ره صد ساله را بری بهت پیشنهاد میکم دنبال سیگنال نباش چون این حجم از هیجان قطعا توی تصمیم گیری ها آدم را دچار طمع میکنه و این موضوع هر تریدری را با مشکل مواجه میکنه .

اگر میتونی به حد ضرر پایبند باشی و روی پوزیشنهات تعصب زیاد داری.

و درآخر اگر کوچیکترین ضرر باعث میشه که ازین کار بدت بیاد و دیگه حوصله ترید نداری باید بگم سیگنال به کارت نمیاد چون نتیجه کار زمانی مشخص میشه که بعد از یک ماه مرتب ترید کردن حساب کنی دقیقا چقدر تو سودی .

مواردی که تا اینجا بهت گفتم برای استفاده از هر کانال سیگنالی حتما در نظر بگیر چون درغیر این صورت می تونه عاقبت بدی داشته باشه . 

 

جهت عضویت تو کانال سیگنال vip حتما فرم زیر را پر کن

تمام حق و حقوق این سایت متعلق به رضا مرادی می باشد.